Rolety antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne naokienne oraz adaptacyjne/elewacyjne

Rolety zewnętrzne są jednym z najlepszych zabezpieczeń domu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – słońcem, deszczem, wiatrem czy śniegiem. Dodatkowo zwiększają termoizolację budynku. Latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrz, natomiast zimą zatrzymują ciepło wewnątrz domu. Tego rodzaju osłona przeciwsłoneczna może również pełnić funkcje dekoracyjne. Rolety antywłamaniowe chronią przed kradzieżami i aktami wandalizmu.

Tak pracujemy

Bezpłatny dojazd pomiar i konsultacje

W ciągu kilku dni pojawimy się u Ciebie

Fachowy dobór materiałów i produktu

Wspólnie na podstawie próbnika i naszego doświadczenia, dobierzemy materiał, który spełni Twoje oczekiwania

Wycena na miejscu

Kalkulacji dokonujemy na miejscu. Bierzemy pod uwagę różne rodzaje produktów. Oferujemy korzystne warunki finansowania zakupu w ratach

Szybka produkcja

W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, Twoje osłony okienne będą gotowe do montażu.

Montaż z Gwarancją 2 lata

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że produkty, które u nas zamówiłeś, nie zawiodą Cię przez lata

Bezpłatny dojazd, pomiar i konsultacja

w ciągu kilku dni pojawimy się u Ciebie

Fachowy dobór materiałów i produktu
Wspólnie na podstawie próbnika i naszego doświadczenia, dobierzemy materiał, który spełni Twoje oczekiwania
Wycena na miejscu
Kalkulacji dokonujemy na miejscu. Bierzemy pod uwagę różne rodzaje produktów. Oferujemy korzystne warunkifinansowania zakupu w ratach
Szybka produkcja
W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, Twoje osłony okienne będą gotowe do montażu.
Montaż z Gwarancją 2 lata

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że produkty, które u nas zamówiłeś, nie zawiodą Cię przez lata

Nasze Realizacje

Nasze Produkty

Rolety zewnętrzne naokienne (nadstawne i podtynkowe)

Ten rodzaj osłon stosowany jest w budynkach, w których już na etapie projektowania przewidziano montaż rolet zewnętrznych naokiennych. System ten stosowany jest w obiektach nowobudowanych oraz przy modernizacji już istniejących. Został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń oraz wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek. Opracowany został dla zwolenników rolet zewnętrznych całkowicie zabudowanych. Taki system rolet zewnętrznych to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe.
Skrzynkę i prowadnice wykonane z PCV montuje się na ramie okna lub drzwi. Dostęp do mechanizmu rolety zapewniony jest przez klapę rewizyjną od środka pomieszczenia. Może być ona umieszczona w części wewnętrznej lub w części dolnej obudowy.

Druga możliwość to rolety zewnętrzne podtynkowe, gdzie okna są już zamontowane, a nie ma jeszcze elewacji zewnętrznej. Tutaj skrzynka i prowadnice oraz pancerz wykonane są w całości z aluminium. Montaż skrzynki odbywa się na wysokości nadproża, tak aby nie zabierać prześwitu okna.

 

Rolety zewnętrzne adaptacyjne/elewacyjne

Ten typ rolet nie wymaga specjalnego projektu budynku, gdyż jest montowany we wnęce okiennej lub drzwiowej, ewentualnie na elewacji. W tym wariancie, roleta zewnętrzna pełni również funkcję dekoracyjną budynku. Skrzynka w roletach elewacyjnych jest elementem widocznym, dlatego dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, a także w okleinach drewnopodobnych. Skrzynki mają kształt prostokątny lub owalny. Wykonywane są z aluminium. Z takich samych materiałów zbudowane są profile (lamele, listwy) o różnej grubości i budowie wewnętrznej. Sterowanie: ręczne przy pomocy taśmy/linki oraz sterowanie elektryczne za pomocą silnika. Przy sterowaniu elektrycznym mamy do wyboru opcję sterowania za pomocą przełącznika, pilota, przełącznika kluczykowego lub ze smartfona lub tabletu – instalując przy tym System Inteligentnego Domu.

Co oferujemy

Rolety na wymiar

Wszystkie nasze produkty są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta

Rolety dopasowane do typu okna

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wybierzesz rolety dopasowane do typu Twojego okna.
Upewnimy się, że wybrany model zmieści się we wnęce okiennej, a jego użytkowanie będzie wygodne i nie będzie kolidowało z innymi elementami wokół okna.
Jeśli masz wątpliwości czy Twoja roleta powinna mieć system montażu kasetowy, wolno wiszący czy przestrzenny, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą. 

Rolety z montażem

Cena naszych rolet zawsze zawiera usługę instalacji. Dzięki temu mają Państwo pewność jakości montażu oraz 2-letnią gwarancję. Zamawiając u nas rolety, otrzymują Państwo kompleksową usługę, oraz pewność, że Państwa okna będą wyglądać i sprawować się znakomicie. Jeśli rolety po pewnym czasie będą się zacinać, krzywo zwijać, lub sprawiać inne problemy, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!
W przypadku rolet z własnym montażem nie mają Państwo takiej gwarancji. 

Rolety z szybkim czasem realizacji

Nasze rolety nie są dostępne od ręki, lecz jako ………. możemy zapewnić jeden z najkrótszych czasów realizacji! Okres oczekiwania do maksymalnie ….. dni

Rolety wysokiej jakości produkowane w Polsce

Nasze rolety są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy bezpośrednim producentem wielu naszych produktów bądź współpracujemy z producentami z naszej okolicy. 
Dzięki temu masz pewność, że zakupione u nas rolety będą trwałe, solidne i sprawne przez lata, a wszelkie usterki będą łatwe do usunięcia dzięki dostępności materiałów i części zamiennych.

Zaufali nam

Urszula Woźniak
Urszula Woźniak
Wszystko sprawnie i szybko.Polecam .Plisy w kuchni wyglądają rewelacyjnie.
Kasia Ż
Kasia Ż
Jestem bardzo zadowolona z montażu plis. Wszystko było Ok i zgodnie z terminem. Polecam
Magdalena Gati
Magdalena Gati
Zdecydowanie polecam! świetny fachowiec 🙂 Montaż w terminie ,rolety świetnej jakości.Dziękuje za pomoc .
DACHY MAREK
DACHY MAREK
Super firma. Krótki czas oczekiwania. Szybki montaż

Umów
Darmowy pomiar

w ciągu doby skontaktujemy się z Tobą

Nasza siedziba

Jesionowa 36, 05-816 Michałowice
Znajdź nas na mapię
Pon-Pt: 10:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 14:00
Niedziela: zamknięte