Żaluzje

montaż na indywidualne zamówienie

Co oferujemy

Żaluzje okienne na wymiar

Wszystkie nasze produkty są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta

Żaluzje dopasowane do typu okna

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wybierzesz Żaluzje dopasowane do typu Twojego okna.
Upewnimy się, że wybrany model zmieści się we wnęce okiennej, a jego użytkowanie będzie wygodne i nie będzie kolidowało z innymi elementami wokół okna.
Jeśli masz wątpliwości czy Twoje żaluzje powinny mieć system montażu kasetowy, wolno wiszący czy przestrzenny, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą. 

Żaluzje z montażem

Cena naszych rolet zawsze zawiera usługę instalacji. Dzięki temu mają Państwo pewność jakości montażu oraz 2-letnią gwarancję. Zamawiając u nas rolety, otrzymują Państwo kompleksową usługę, oraz pewność, że Państwa okna będą wyglądać i sprawować się znakomicie. Jeśli rolety po pewnym czasie będą się zacinać, krzywo zwijać, lub sprawiać inne problemy, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie! W przypadku rolet z własnym montażem nie mają Państwo takiej gwarancji.

Rolety z szybkim czasem realizacji

Nasze rolety nie są dostępne od ręki, lecz jako ………. możemy zapewnić jeden z najkrótszych czasów realizacji! Okres oczekiwania do maksymalnie ….. dni

Żaluzje wysokiej jakości produkowane w Polsce

Nasze rolety są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy bezpośrednim producentem wielu naszych produktów bądź współpracujemy z producentami z naszej okolicy. 
Dzięki temu masz pewność, że zakupione u nas rolety będą trwałe, solidne i sprawne przez lata, a wszelkie usterki będą łatwe do usunięcia dzięki dostępności materiałów i części zamiennych.

Bezpłatny
dojazd i pomiar
Fachowy dobór
materiałów i produktu
Wycena
na miejscu
Produkcja w ciągu
14 dni
Montaż
z gwarancją 24 msc

Rodzaje żaluzji w naszej ofercie

Żaluzje Aluminiowe

Wyprofilowane w odpowiedni sposób listki, skutecznie odbijają promienie i nie pozwalają na przesadne przegrzewanie się pomieszczeń w okresie wiosenno-letnim, co jest istotną zaletą, cenioną szczególnie przy instalacjach w lokalach użytkowych.

Żaluzje Drewniane

Wyprofilowane w odpowiedni sposób listki, skutecznie odbijają promienie i nie pozwalają na przesadne przegrzewanie się pomieszczeń w okresie wiosenno-letnim, co jest istotną zaletą, cenioną szczególnie przy instalacjach w lokalach użytkowych.

Gdzie montujemy

Montaż naszych produktów osobiście przeprowadzają nasi wykwalifikowani monterzy z doświadczeniem. Obsługujemy wiele lokalizacji w woj. Mazowieckim w szczególności:

Warszawa-Centrum, Warszawa-Praga, Warszawa-Bielany, Warszawa-Bemowo, Warszawa-Mokotów, Warszawa-Wola, Warszawa-Ursus, Piastów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Grójec, Otwock, Płońsk, Wołomin, Marki, Legionów, Góra Kalwaria, Tarczyn

Umów bezpłatny pomiar

14 + 12 =

Zaufali nam

Urszula Woźniak
Urszula Woźniak
Wszystko sprawnie i szybko.Polecam .Plisy w kuchni wyglądają rewelacyjnie.
Kasia Ż
Kasia Ż
Jestem bardzo zadowolona z montażu plis. Wszystko było Ok i zgodnie z terminem. Polecam
Magdalena Gati
Magdalena Gati
Zdecydowanie polecam! świetny fachowiec :) Montaż w terminie ,rolety świetnej jakości.Dziękuje za pomoc .
DACHY MAREK
DACHY MAREK
Super firma. Krótki czas oczekiwania. Szybki montaż

Nasze realizacje