Roleta Dzień – Noc – wolnowisząca

System złożony jest z materiału przeziernego z poziomymi przyciemnionymi pasami. Dzięki temu możliwe jest regulowanie ilości światła przechodzącego przez materiał rolety bez jej podnoszenia, co nie jest możliwe w przypadku rolet tradycyjnych. Istnieje możliwość wybrania systemu bez kasety, jak również z kasetą i prowadnicami co zapewnia jeszcze lepszy wygląd. Roleta dzień-noc nie ograniczając wrażeń widokowych i dobrze chroni naszą prywatność.

Poproś o indywidualną wycenę

Parametry techniczne

Właściwości funkcjonalne

  • Regulacje ilości przechodzącego światła
  • Izolacja termiczna pomieszczeń
  • Poziom zaciemnienia przestrzeni okiennej: regulowany – duży, ale niepełny
  • Odporność na wilgoć: dobra
  • Łatwość utrzymania czystości: b. dobra; ze względu na możliwość całkowitego zwinięcia przesłony, tkaninę łatwo utrzymać w czystości
  • Zastosowanie: szerokie

Opis

Roleta dzień noc łączy w sobie właściwości rolet materiałowych oraz żaluzji poziomych. Tkanina zazwyczaj jest cieplej odbierana i tworzy bardziej przytulny klimat danego pomieszczenia czy okna, niż dość surowe w odbiorze żaluzje. Pozwalają na rewelacyjną, płynną regulację ilości wpadającego do naszych pomieszczeń światła. Są więc idealne zarówno dla tych, którzy kochają promienie słoneczne, jak i tych, którzy cenią funkcjonalność rolet, które zadbają o pomieszczenie bez nadmiaru światła. Rolety dzień i noc łączą obie te możliwości w obrębie każdego systemu. Piękne, wielokolorowe tkaniny pozwalają na swobodny wybór z tak ogromnej palety barw.

Rolety te pozwalają na bardzo uniwersalne zastosowanie ze wskazaniem na okna, na których chcemy montować bezinwazyjnie oraz te, na których listwy przyszybowe nie pozwalają zamontować rolet z płaskimi prowadnicami. Rolety dzień noc wspaniale wkomponowują się w salonie, kuchni i sypani. Warto o nich pamiętać, urządzając biuro.

Dostępne do tego systemu tkaniny dają spory wachlarz możliwości sterowania dopływu światłem, ale nie ma wśród nich typowo zaciemniającego materiału dającego 100% zaciemnienia. Jest natomiast co najmniej kilka materiałów oferujących zaciemnienie 70-85%

Kolory i materiały

Nasze rolety dostępne są w wielu kolorach, oraz materiałach.
Pełen próbnik przedstawimy Państwu podczas wyceny i wymiarowania.

Nasze realizacje