Moskitiery

Kochasz lato, ale masz dość wlatujących do domu owadów? Montaż moskitiery na wymiar to strzał w dziesiątkę. To skuteczny i ekologiczny sposób na to, aby odgrodzić się od natrętnych much, os czy komarów, niezależnie od pory dnia.

Jeśli martwisz się, że moskitiera wpłynie negatywnie na estetykę Twojego wnętrza, odrzuć swoje obawy. Ten model zaprojektowany został tak, aby idealnie wpasować się w Twoje okno, również pod względem kolorystyki. Rama wykonana jest z wysokiej jakości aluminium ekstradowanego. W standardzie występuje ona w trzech kolorach: białym, brązowym i antracytowym. Można jednak zamówić ją w dowolnym kolorze z palety RAL.

Tak pracujemy

Bezpłatny dojazd, pomiar i konsultacja

w ciągu kilku dni pojawimy się u Ciebie

Fachowy dobór materiałów i produktu
Wspólnie na podstawie próbnika i naszego doświadczenia, dobierzemy materiał, który spełni Twoje oczekiwania
Wycena na miejscu
Kalkulacji dokonujemy na miejscu. Bierzemy pod uwagę różne rodzaje produktów. Oferujemy korzystne warunkifinansowania zakupu w ratach
Szybka produkcja
W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, Twoje osłony okienne będą gotowe do montażu.
Montaż z Gwarancją 2 lata

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że produkty, które u nas zamówiłeś, nie zawiodą Cię przez lata

Bezpłatny dojazd pomiar i konsultacje

W ciągu kilku dni pojawimy się u Ciebie

Fachowy dobór materiałów i produktu

Wspólnie na podstawie próbnika i naszego doświadczenia, dobierzemy materiał, który spełni Twoje oczekiwania

Wycena na miejscu

Kalkulacji dokonujemy na miejscu. Bierzemy pod uwagę różne rodzaje produktów. Oferujemy korzystne warunki finansowania zakupu w ratach

Szybka produkcja

W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, Twoje osłony okienne będą gotowe do montażu.

Montaż z Gwarancją 2 lata

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że produkty, które u nas zamówiłeś, nie zawiodą Cię przez lata

Nasze Realizacje

Nasze Produkty

Moskitiery Ramkowe

Wykonana z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium, któremu niestraszne opady deszczu, wysokie temperatury czy wiatr. Produkt nie utrudnia prawidłowej cyrkulacji powietrza i widoczności z zewnątrz.

Moskitiery Plisowane

Rama wykonana z ekstrudowanego aluminium odpornego warunki atmosferyczne. Siatka wykonana z włókna szklanego odpornego na rozciąganie i rozdarcie

Dowiedz sie więcej o moskitierach ramkowych

Podstawą moskitiery plisowanej jest czarna siatka wykonana z włókna szklanego, która odporna jest na wszelkie uszkodzenia i zmiany temperatury. Umożliwia ona cyrkulację powietrza, blokuje drogę owadom i jednocześnie nie zabiera nam dostępu do światła dziennego i widoczności na zewnątrz. Tkanina porusza się w pionie, składając się w subtelną harmonijkę, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co sprawdzi się szczególnie w przypadku małych okien.

Moskitiera plisowana produkt całoroczny, ale w razie potrzeby, łatwo ją zdjąć i zainstalować ponownie.

Dowiedz sie więcej o moskitierach plisowanych

Rama moskitiery ramkowej na wymiar jest malowana proszkowo we wszystkich kolorach RAL, dzięki czemu można dopasować ją kolorystycznie do aranżacji danego wnętrza. Dodatkowo uszczelka montażowa siatki jest umieszczona od wewnętrznej strony profilu, co wpływa nie tylko na szczelność, lecz także estetykę produktu.

Moskitierę ramkową aluminiową montuje się bezpośrednio do brzegów zewnętrznej ramy okiennej, na którą będzie zachodzić płetwa. Za jej stabilizację odpowiadają specjalne wykonane ze stali uchwyty i śruby montażowe, aluminiowa rama oraz narożniki PVC. Aby zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami czy zadrapaniami, profile są oklejone folią ochronną od momentu produkcji.

Co oferujemy

Moskitiery na wymiar

Wszystkie nasze produkty są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta

Moskitiery dopasowane do typu okna

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wybierzesz moskitiery dopasowane do typu Twojego okna.
Upewnimy się, że wybrany model zmieści się we wnęce okiennej, a jego użytkowanie będzie wygodne i nie będzie kolidowało z innymi elementami wokół okna.
Jeśli masz wątpliwości czy wybrać moskitierę ramkową, czy plisowaną, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą.

Moskitiery z montażem

Cena naszych moskitier zawsze zawiera usługę instalacji. Dzięki temu mają Państwo pewność jakości montażu oraz 2-letnią gwarancję. Zamawiając u nas moskitiery, otrzymują Państwo kompleksową usługę, oraz pewność, że Państwa okna będą wyglądać i sprawować się znakomicie. Jeśli moskitiery po pewnym czasie będą się zacinać, lub sprawiać inne problemy, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie! W przypadku moskitier z własnym montażem nie mają Państwo takiej gwarancji.

Moskitiery z szybkim czasem realizacji

Nasze rolety nie są dostępne od ręki, lecz jako ………. możemy zapewnić jeden z najkrótszych czasów realizacji! Okres oczekiwania do maksymalnie ….. dni

Moskitiery wysokiej jakości produkowane w Polsce

Nasze moskitiery są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy bezpośrednim producentem wielu naszych produktów bądź współpracujemy z producentami z naszej okolicy.
Dzięki temu masz pewność, że zakupione u nas moskitiery będą trwałe, solidne i sprawne przez lata, a wszelkie usterki będą łatwe do usunięcia dzięki dostępności materiałów i części zamiennych.

Zaufali nam

Urszula Woźniak
Urszula Woźniak
Wszystko sprawnie i szybko.Polecam .Plisy w kuchni wyglądają rewelacyjnie.
Kasia Ż
Kasia Ż
Jestem bardzo zadowolona z montażu plis. Wszystko było Ok i zgodnie z terminem. Polecam
Magdalena Gati
Magdalena Gati
Zdecydowanie polecam! świetny fachowiec 🙂 Montaż w terminie ,rolety świetnej jakości.Dziękuje za pomoc .
DACHY MAREK
DACHY MAREK
Super firma. Krótki czas oczekiwania. Szybki montaż